Březen 2010

séoooooo

31. března 2010 v 13:17 | Selena
ahoj! máme tu další díl mé show studio b. abych řekla pravdu, ani nevím o čem budeme mluvit. všiměte si, že jsem v kuchyni! byla jsem už ve tří místnostech, ale tady nikdy myslím nikdy jsem tu netočila mou show. dnes jsem vařila oběd a udělala jsem ho výborně! toto jsou kuřecí prsa namočené v čtyř druhů sýru. a toto je rýže! mám tady katalog kosmetické značky Oriflame.Toto je fakt cool a sladká. no nic no.toto byla celkem krátká show! Bye Bye!

nw0

30. března 2010 v 17:50 | Selena
ahoj! myslím, že toto bude krátký díl. tomuto dílu budu říkat děkuju. právě jsem zjistila, že uživatel apocalipse 2012 odebírá mé videa! jsem strašně šťastná. děkuju moc! dále mi napsal krásnou magickou zprávu. děkuju! tak to je konec! bye bye a ještě jednou děkuju!

no jo no

30. března 2010 v 15:15 | Selena
Ahoj! Je tu další díl mé show Studio B. dnes jsem si chtěla povídat o hudbě a splnila jsem to co jsem vám slíbila! jde o to, že jsem řekla, že tento díl budu natáčet v mém pokoji. no než začneme mluvit o hudbě, tak vám slibuju, že příště vám ukážu svoje skříně, plakáty, obrázky, nápisy na zdi.......a ostatní......no ale teď k té hudbě. Toto je má kytara. Miluju jí, protože miluju muziku! no složila jsem už dost písní. jedna se jmenuje choose, další překážk života.......jsou to spíš smutné písně. toto je zase můj mikrofon, můj klavír a můj talisman, který mi pomáhá v muzice. Třeba složit píseň. jinak jsem vám chtěla poděkovat, že s ledujete mé videa! jsem z toho šťastná. a to je ten pravý čas pro konec mé show! Bye Bye.

Sliby chybi

30. března 2010 v 10:11 | Selena
Loving It
Loving It
Howdy,

How are you,
I was just checking out your video you just uploaded its pretty good you have alot of talent.
have you ever got any of your videos featured on youtube before??. I know a friend that had a few
of his videos featured and he made a video on how to get your video featured. It gives you alot
of good tips on it and is sure to help you in a big way getting your video featured. Here is a
link to the video

http://www.movieswar.com/how-to-get-featured-on-youtube-2010-2/

you'll have to do a small survey to watch it but it is worth it.Try the Free How Dumb Are You Test
see if you can beat the top score of 101 my score was 92 i was close lol.
I subscribed to your channel and wish you the best of luck and keep the vids coming.
check it out and tell me what you think

Kurt

Beatles

30. března 2010 v 9:55 | Selena
Ahoj! Dnes budu v mé show Studio BEE mluvit o jedné knížce, kterou jsem si dnes koupila. Ta kniha se jmenuje THE BEATLES jak vznikali písně. Stála asi pětset korun českých. To, co mě na ní nejvíc překvapilo je seznam CD Beatles. Dohromady jich měli čtrnáct CD. No nic no......teď budeme mluvit o něčem jiném. Dnes jsem byla nakupovat. Koupila jsem si moc oblečení a věcí do pokoje. Příští díl plánuju, že bude v mém pokoji, ne jen v obýváku. Mám pro další díl připravené takové překvpení. Máte se na co těšit! Jsem nemocná, takže je mi blbě a budu muset skončit tento díl. Bye Bye.

no nic no

29. března 2010 v 17:25 | Selena
no nic no.......vítejte v dalším díle mé show studio B. Dnes si budeme povídat o tom, proč se jmenuje tato show Studio B? to je šílené! já vím. Ale nic není blbějšího, než moje sousedka, která má ještě pořád vánoční ozdoby......připomínám že budou velikonoce za pět dní...........no nic no.......vracíme se zpět. Studio mě napadlo jenom tak a B? je to jednoduché. jmenuju se Barbora. a proto to B. No nic no.........promiňte pořád říkám no nic no.......ale mě se to líbí! stejně jako miley a mandy se líbí Dee Doo Dah Doo. No to bude konec dalšího dílu Studio B. No aspoň teĎ víte, proč se to tak jmenuje! Bye Bye.

At Coffee Bean photo 2010 ///2

29. března 2010 v 17:15 | Selena
Ahoj! Je tady další díl show Studio B. Tak jsem se dlouho rozhodovala, o čem budu dens mluvit. Nakonec jsem si řekla, že bych vám mohla říct to, proč řeknu slovo, udělám přestávku, řeknu slovo, udělám přestávku a tak se to opakuje. No proč tak blbě mluvím? =))) Neumím mluvit úplně anglicky. Jsem z Česka a učím se angličtinu ve škole. Než natočím další díl mé Show Studio B, tak si vždy napíšu Český text a pak ho přeložím do Angličtiny přeš google. je to lehké, ale jenom aby jste se nedivili, proč tak blbě mluvím. No nic no, těším se na další díl =).

SB - zápis + nabírání

29. března 2010 v 16:57 | Selena
Ahoj! Vítejte v mé show Studio B. Dnes jsem celá růžová. Asi jsem z toho zešílela! Toto je růžové. Toto je růžové. Toto je růžové. Dokonce i toto je růžové. A když říkám že jsem zešílela, tak jsem zešílela! Chci vám představit moji kočku Čio. Dala jsem jí dokonce růžovou mašličku, ale musíte uznam, že jí sluší! Je krásná. Přemýšlela jsem o tom, že jí udělám seznamku =). Já vám říkala, že jsem zešílela! Poslouchala jsem zase Pop. Myslím skupinu Pop. Klikněte na youtube a zadejte pop a dejte hned to první. Ta píseň se jmenuje Pop! Goes my heart. Je k filmu Music and Listen. Miluju tuto píseň. Tak to bude asi konec tohoto dílu. Bye Bye.

dd

1. března 2010 v 19:04 | Selena
Exskluzivní nahlédnutí do pokoje Miley